Kalite Politikası

Değerli Paydaşlarımız

Türkiye’nin önde gelen Alüminyum tedarikçisi sektöre yön veren bir kuruluş olarak, kendimize ve müşterilerimize değer katma adına çıktığımız kalite yolculuğumuzda, bizi hedeflerimize götürecek araç olan kalite politikamızın detayı aşağıdadır.

Kalite Yönetim Sistemimizi geliştirmek, verimliliğini ve etkinliğini artırmak, sürekli olarak iyileştirmek.

Amaç ve hedeflerimizi gerçekleştirmek için, öncelikle insan kaynağı ve teknolojik ekipman olmak üzere, gerekli tüm kaynakları temin etmek.

Mevzuat başta olmak üzere, iş sağlığı ve güvenliği ve çevreye saygı çerçevesinde faaliyetlerimizi yürütmek

Geleceğin, çalışanların omuzlarında yükseleceğine inancından; çalışanların teknik, mesleki ve kişisel gelişimi için eğitim başta olmak üzere, her türlü konuda destek vermek ve çalışan memnuniyetini sağlamak

Müşteri talebinden satış sonrası hizmetlere kadar geçen tüm süreçte, müşteri odaklı olmak, çözüm üretmek ve müşteri memnuniyetini artırmak.

Değişime inanan ve yenilikçi bir anlayış içerisinde; güvenilirlik, hızlı teslimat, kalite ve avantajlı ticari şartlar sağlayarak, sadık ve mutlu müşteri portföyü oluşturmak ve sürdürmek.

Ülkemize değer katması açısından, kazanımlarımızı paydaşlarımız ve kamuoyu ile paylaşarak, sürdürülebilir kalkınmaya destek olmak.

Genel Müdür